Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Warszawa-Modlin.pl > 25 mln pasażerów Wizz Air w Polsce

2012-09-12 25 mln pasażerów Wizz Air w Polsce

Linie lotnicze Wizz Air przewiozły 25-milionowego pasażera podróżującego z Polski. Został on zanotowany na warszawskim lotnisku w Modlinie.

Małgorzata Dzierzyńska podczas swojej podróży z Warszawy do Rzymu, wraz z mężem i 11-miesięcznym synkiem Kacprem, odebrała voucher na lot w dwie strony, dla dwóch osób, na dowolną trasę Wizz Air z lotniska w Modlinie.


Małgorzata Dzierzyńska z mężem i 11-misięcznym synkiem Kacprem oraz składającą jej gratulacje załogą Wizz Air (grafika: Wizz Air)

Wizz Air oferuje obecnie 21 tras z lotniska Warszawa Modlin (WMI), a w całej Polsce aż 83 połączenia z 7 lotnisk.

"Wizz Air dziękuje wszystkim 25 milionom pasażerów, którzy podróżowali z nami do lub z Polski, za wybranie naszej jakości, zawsze niskich cen i obsługi klienta na najwyższym poziomie. Dziś cały zespół z naszej bazy na lotnisku w Modlinie miał zaszczyt zaprosić Małgorzatę Dzierzyńską, naszą 25-milionową pasażerkę na kolejny darmowy lot z Wizz Air dla dwóch osób, z okazji świętowanego przez nas znacznego wzrostu liczby pasażerów i coraz niższych cen biletów." - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy linii Wizz Air.

"Jesteśmy pod wrażeniem rozwoju Wizz Air pod względem liczby tras i przewiezionych pasażerów na lotnisku Warszawa-Modlin. Świętując przewiezienie 25-milionowego pasażera do/z Polski, Wizz Air udowodnił, jaką popularnością cieszy się wśród pasażerów i nasz zespół chciałby pogratulować takiego sukcesu naszemu partnerowi." - powiedziała Jadwiga Starczewska, szefowa biura handlowo-marketingowego lotniska w Modlinie.

Na skróty

Warszawa-Modlin.pl na serwisach społecznościowych: