Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Warszawa-Modlin.pl > Autobusy ModlinBus połączą Radom i lotnisko Warszawa Modlin

2014-07-10 Autobusy ModlinBus połączą Radom i lotnisko Warszawa Modlin

Przewoźnik autobusowy ModlinBus uruchomi nową trasy. Będzie dowozić pasażerów na lotnisko Warszawa Modlin (WMI) z Radomia.


(grafika: ModlinBus)

Nowa trasa Radom <> lotnisko Warszawa Okęcie (WAW) <> lotnisko Warszawa Okęcie (WMI) ruszy 15 sierpnia 2014 roku. Obsługiwana będzie 3 razy dziennie będzie. Te regularne połączenia będą miały jeden przystanek w Warszawie, na Warszawa Okęcie (WAW).

Sprzedaż biletów autobusowych na nową trasę została uruchomiona 10 lipca 2014 roku. Ceny na nową trasę zaczynają się od 9 zł, a najtaniej będzie można je kupić przez Internet planując podróż z wyprzedzeniem.

"Nowoczesne autobusy będą wyruszać z dworca PKS w Radomiu w godzinach umożliwiających wyloty z obu docelowych lotnisk o wybranej porze. W okresie sierpień - październik przewoźnik proponuje trzy kursy dziennie (odjazd o godz. 5:00, 12:30 i 19:30). Dzięki temu pasażerowie będą mogli zdążyć na pierwszy samolot odlatujący z lotniska w Modlinie. Od 1 listopada zmieni się godzina wyjazdu pierwszego autobusu - z 5:00 na 2:15. Jest to związane z nowym, zimowym planem lotów. W przyszłości planujemy zwiększyć częstotliwość kursów z i do Radomia, by jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań klientów" - powiedział Tomasz Sadowski z firmy ModlinBus.

Wszystkie trasy ModlinBus:

  • Warszawa <> lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - nawet do 20 x dziennie
  • Łódź <> lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - 4 x dziennie
  • lotnisko Warszawa Okęcie (WAW) <> lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - 4 x dziennie (od 15 sierpnia 2014 roku 7 x dziennie)
  • Radom <> lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - 3 x dziennie od 15 sierpnia 2014 roku

Na skróty

Warszawa-Modlin.pl na serwisach społecznościowych: