Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Warszawa-Modlin.pl > Ruszyły loty krajowe Ryanair z Modlina do Wrocławia

2014-04-02 Ruszyły loty krajowe Ryanair z Modlina do Wrocławia

Zgodnie z zapowiedziami w środę 2 kwietnia 2014 roku rozpoczęły się loty krajowe Ryanair na trasie Warszawa Modlin (WMI) - Wrocław Strachowice (WRO).

Inauguracyjnym lotem z Wrocławia przyleciało 183 pasażerów. Na pokładzie samolotu znaleźli się też zwycięzcy konkursu zorganizowanego przez wrocławskie i modlińskie lotniska oraz linie lotnicze Ryanair. Goście zwiedzili zakamarki modlińskiego portu. Byli m.in. w siedzibie Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej, hangarze utrzymania lotniska oraz w sokolarnii. Wizytę zwieńczyła uroczysta kolacja restauracji w bistro Travel Chefs, w terminalu, oraz spotkanie z zarządem Lotniska Warszawa Modlin (WMI).

"Mamy nadzieję, że całoroczne, codzienne połączenia krajowe, będą cieszyły się dużym zainteresowaniem pasażerów. Przewoźnik nie wyklucza uruchomienia kolejnych regionalnych połączeń." - przeczytać można w komunikacie prasowym władz lotniska w Modlinie.

Trasa Warszawa Modlin (WMI) - Wrocław Strachowice (WRO) obsługiwana jest raz dziennie, 7 dni w tygodniu. Pasażerowie podróżują samolotami typu Boeing 737.

Bilety lotnicze na loty krajowe Ryanair kosztują od 19 zł w jedną stronę.

Na skróty

Warszawa-Modlin.pl na serwisach społecznościowych: