Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Warszawa-Modlin.pl > Wizz Air pierwszym przewoźnikiem w Modlinie

2012-02-01 Wizz Air pierwszym przewoźnikiem w Modlinie

Nowopowstający port lotniczy Warszawa Modlin (WMI) i linie lotnicze Wizz Air podpisały umowę dotyczącą rozpoczęcia operacji lotniczych przez przewoźnika od dnia 18 lipca 2012 roku.

Wizz Air zapowiedział przeniesie wszystkie swoich tras z Lotniska Chopina w Warszawie na lotnisko Warszawa Modlin począwszy od 18 lipca 2012 roku.

Pasażerowie, którzy już zarezerwowali bilety lotnicze z wylotem z Lotniska Chopina w Warszawie po 18 lipca 2012 roku zostaną poinformowani wkrótce o zmianie portu lotniczego.

"Dla wszystkich pracowników portu lotniczego Warszawa Modlin jest to wyjątkowy dzień. Dzisiaj naprawdę poczuliśmy, że nasze lotnisko staje się żywym organizmem i że nasz kilkuletni wysiłek przynosi realne rezultaty.  Wizz Air to znakomita marka, rozpoznawalna i ciesząca się uznaniem pasażerów.  Decyzja o otwarciu połączeń z lotniska Warszawa Modlin przez tak znaczącego przewoźnika sprawia, że mamy szansę stać się kluczowym węzłem komunikacyjnym w kraju. Jednocześnie oznacza to wysoko postawioną poprzeczkę. Mamy świadomość, że musimy sprostać oczekiwaniom Wizz Air'a i jego klientów. Jestem przekonany, że wspólnie odniesiemy sukces." - stwierdził Piotr Okienczyc, prezes lotniska w Modlinie.

Na skróty

Warszawa-Modlin.pl na serwisach społecznościowych: